O MNIE

A MÓWILI, ŻE TO NIEMOŻLIWE

Żeby połączyć: prowadzenie sklepu rowerowego BikePasja, wychowywanie 10-letniej córki, ogarnianie 3 szalonych kotów i hodowlę Dogów Niemieckich… A mimo to jestem!

Witaj

Nazywam się Emilia Szkudlarek-Szymańska i to, co napisałam powyżej, jest tylko częścią mojego wymarzonego życia. Wiele osób myśli, że potrafię to wszystko połączyć, bo znalazłam tajne metody organizowania czasu. To nieprawda (chociaż przydałoby się czasami parę dodatkowych godzin!). Prawda jest taka, że moim motorem napędowym jest zupełnie coś innego.

Miłość i Szacunek.

Właśnie te dwa aspekty dają mi siłę i tworzą hodowlę Black Tail – Czarny Ogon FCI. Miłość do zwierząt jest według mnie fundamentem. Wpajam ją swojej córce i szukam jej u ludzi, którzy chcą dać moim Dogom nowy dom. Natomiast szacunek jest czymś, co według mnie jest kluczowym elementem do tego, by czerpać z życia to, co najpiękniejsze. Bez tych dwóch rzeczy nie mogłoby powstać nic wielkiego. Oczywiście trzeba dodać do tej mieszanki fakt, że jestem bardzo wytrwałą (choć niektórzy mówią „upartą”) osobą. Wolę działać zamiast gadać i dążę do celu niezależnie od tego, co się wokół
dzieję. Jednak mając to wszystko – jestem w stanie osiągać kolejne z wyznaczonych sobie celów.

Rozwijam się, by stworzyć hodowlę marzeń.

Od dziecka pasjonuję się psami. Dlatego też można powiedzieć, że całe swoje życie szkolę się i rozwijam, żeby jak najlepiej zrozumieć ich skomplikowaną naturę. Chcę aby efekt mojej wytrwałości, wiedzy i umiejętności najlepiej widać było po kondycji i majestacie moich psów. Pracując nad rozwojem staram się poszerzać fachową wiedzę, biorąc udział w specjalistycznych seminariach, webinariach, szkoleniach organizowanych przez ZKwP a także wymieniając doświadczenia z hodowcami w Polsce i zagranicą. Doskonale wiem, co robię, dlatego z dumą chcę prezentować swoje Dogi Niemieckie na różnego rodzaju wystawach i konkursach. Również dlatego wiem, że decydując się na zakup jednego z moich wychowanków – zyskasz wiernego kompana oraz przyjaciela na lata, jakim jest Dog Niemiecki!

Skąd ta pewność?

„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu, w dzisiejszych czasach szczególnie” ~ Jacek Walkiewicz

Emilia Szkudlarek-Szymańska